ForBET Zakłady Bukmacherskie to dość młoda, lecz prężnie rozwijająca się firma bukmacherska. ForBET to legalny bukmacher, który działa na polskim rynku zgodnie z postawieniami nowej ustawy hazardowej, na podstawie licencji nadanej przez Ministra Finansów 4 maja 2016 roku. Co to oznacza? Obstawiając w ForBET Zakłady Bukmacherskie można być w stu procentach pewnym swojego bezpieczeństwa oraz postępowania niesprzecznego z prawem. Co zatem, oprócz odpowiedzialnej gry, oferuje ten legalny operator?

 

ForBET Zakłady Bukmacherskie to młody bukmacher – co to oznacza dla gracza?

ForBET Zakłady Bukmacherskie to stosunkowo nowy operator na polskim rynku, zatem w głowie graczy mogą się pojawiać liczne pytania i wątpliwości w chwili zetknięcia się z nim. Czy słusznie? Zdecydowanie nie, a można się o tym przekonać, przyglądając się nieco dokładniej temu bukmacherowi. Przede wszystkim jest to firma działająca zupełnie legalnie – a więc na podstawie stosownej licencji. Legalność danych zakładów powinna być brana pod lupę w pierwszej chwili, a więc tutaj ForBET zdaje egzamin bez żadnych problemów. Jeśli to Cię nie przekonuje, zwróć ponownie uwagę na fakt, że ForBET jest po pierwsze młodym bukmacherem, a po drugie nie jest jedynym legalnie działającym podmiotem, który oferuje kibicom usługi w tym zakresie. Skutkuje to jeszcze większą motywacją do rozwoju oraz atrakcyjną ofertą bonusową i sportową.

 

ForBET Zakłady Bukmacherskie -  oferta sportowa bukmachera

Ofertę tego bukmachera można krótko podsumować w trzech słowach – piłka nożna i żużel. Oczywistym jest, że najwięcej zdarzeń czeka na graczy w zakładce „piłka nożna”, ponieważ to ona wciąż wzbudza najwięcej emocji i posiada największe grono kibiców. W ofercie można znaleźć dużą liczbę zdarzeń na niższe ligi, a także zakłady na Centralną Ligę Juniorów. Drugie miejsce w bogatej ofercie tego operatora zdecydowanie należy do żużla. ForBET jest polskim bukmacherem, który ma na uwadze zainteresowania i potrzeby polskich kibiców, a żużel niewątpliwie należy do grupy  najbardziej lubianych dyscyplin sportu w Polsce. Trudno o innego legalnego bukmachera, który dostarczy fanom żużla tyle możliwości. Na te dwie dyscypliny warto zwrócić szczególną uwagę, ponieważ oferta naprawdę przykuwa uwagę graczy, jednak nie oznacza to, że ForBET zapomniał o innych sportach. Można obstawiać między innymi koszykówkę, tenis, hokej, futbol australijski, szachy i wiele innych, mniej popularnych dyscyplin.

 

ForBET Zakłady Bukmacherskie i zakłady na żywo

Zakłady na żywo nie są niczym odkrywczym, jednak ich dostępność u bukmachera stanowi udogodnienie dla gracza. Kluczowym elementem do obstawiania na żywo jest sprawnie działająca strona internetowa firmy bukmacherskiej, którą niewątpliwie posiada ForBET. Dzięki temu można wnosić zakłady, nie ruszając się sprzed telewizora, a w bardziej optymistycznej wersji – z trybun. ForBET udostępnia na bieżąco swoim klientom statystyki, które mogą być dodatkową pomocą. Szata graficzna przypisana zakładom na żywo nie różni się od standardowej, znanej graczom, a więc osoba, która już choć raz skorzystała z usług tego operatora, nie będzie czuła się zagubiona. Jedyna wada? Brak transmisji spotkań.

 

Oferta bonusowa w ForBET Zakłady Bukmacherskie

Bukmacher ForBET posiada wyjątkowo atrakcyjną ofertę powitalną, a więc skierowaną do nowych użytkowników. Po zarejestrowaniu się u tego legalnego operatora oraz złożeniu pierwszego depozytu można otrzymać jego podwojenie, nawet o wartości 650 PLN! Co więcej, wpisując podczas rejestracji kod: 650 otrzymasz dodatkowe 50 PLN! Mając do dyspozycji takie pieniądze, można nie tylko wygrać jeszcze większe kwoty, ale również przejść solidny trening bukmacherski, jeśli nie ma się doświadczenia w obstawianiu meczy. Na co jeszcze można liczyć, będąc klientem ForBET? Na przykład na pokrycie połowy podatku przez bukmachera w ramach promocji „Gramy razem”.  

 

ForBET Zakłady Bukmacherskie – profil bukmachera i jego klienta

Kim jest klient firmy ForBET? To osoba pełnoletnia, która nie miała do tej pory problemów z uzależnieniami, a w konsekwencji nie został wobec niej orzeczony zakaz uczestniczenia w grach hazardowych. To osoba, która posiada swoje indywidualne konto gracza, a więc pomyślnie przeszła proces weryfikacji danych osobowych. To także osoba mająca świadomość, że korzysta z usług legalnego bukmachera, a więc takiego, który szczególną uwagę i troskę przykłada do przestrzegania zasad polityki odpowiedzialnej gry. To również oddany kibic, który wspiera polskiego bukmachera, ponieważ wie, że dzięki temu pośrednio przyczynia się do rozwoju polskiego sportu. ForBET natomiast dokłada wszelkich starań, aby gra każdego z klientów była nie tylko emocjonująca, ale również bezpieczna i legalna.

 

Obsługa klienta w ForBET

Obsługa klienta – czy to istotne? Zapewniamy, że tak, dlatego warto przeanalizować tę kwestię już na początku, a w chwili wystąpienia jakichkolwiek problemów, wiedzieć na co można liczyć, czego się spodziewać. W przypadku bukmachera ForBET istnieje kilka dróg poszukiwania pomocy i wsparcia ze strony pracowników firmy. Pierwsza, tradycyjna, zakłada napisanie maila na adres pomoc@iforbet.pl, która sprawdzi się na przykład w sytuacji bardziej skomplikowanego problemu, który warto po kolei i ze szczegółami opisać. Alternatywą, zdającą egzamin w większości przypadków, jest livechat, do którego można zyskać dostęp, klikając w zakładkę „Skontaktuj się”. Jest on dostępny od 07:00 do 22:00. Jeśli żadna z tych metod nie przypadła Ci do gustu, możesz także skorzystać w wyżej wymienionych godzinach z infolinii i bezpośrednio skontaktować się z osobą, która rozwiąże Twój problem. Wolisz na własną rękę poszukiwać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Wybierz FAQ – istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz tam to, czego szukasz.

 

Metody płatności

Po założeniu konta każdy gracz chciałby jak najszybciej rozpocząć grę, jednak do tego niezbędne są środki na koncie. ForBET Zakłady Bukmacherskie umożliwia wpłacanie środków za pośrednictwem następujących metod:

• Przelew bankowy za pośrednictwem DOTPAY

• Płatność kartą kredytową lub debetową za pośrednictwem DOTPAY

• Zasilenie konta metodą Paysafecard za pośrednictwem DOTPAY

• Płatność przelewem bankowym za pośrednictwem PayU

• Płatność kartą kredytową lub debetową za pośrednictwem metody PayU

Metody DOTPAY oraz PayU są znanymi, sprawdzonymi i lubianymi formami płatności, ponieważ przelew pieniędzy zajmuje zaledwie kilka minut, a dostępne są bez ograniczeń – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie korzystałeś nigdy z tych metod i nie jesteś pewien czy sobie poradzisz? Bez obaw, bukmacher Tobą pokieruje. Kliknij w zakładkę „Wpłaty/wypłaty” a znajdziesz tam wszelkie potrzebne instrukcje.

W kwestii wypłat wygranych środków bukmacher ForBET proponuje tylko jedną drogę – przelew bankowy. Można go zlecić w zakładce „Wypłaty”, gdzie należy wpisać dane do przelewu bankowego. Wypłata trwa nieco dłużej – do 3 dni roboczych.