Oferta dla graczy

Korzystając z naszego rankingu możesz liczyć na ekskluzywną ofertę w Fortunie. Szczegóły znajdziesz na stronie bukmachera i dowiesz się co możesz zyskać, gdy założysz konto. Kod rejestracyjny to 115PLN.

Oferta na zakłady sportowe

Fortuna posiada najwyższe kursy na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Fani piłki nożnej na pewno nie będą zawiedzeni ofertą, którą przygotowała Fortuna. Jest to bardzo rozwinięty system zdarzeń, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Bukmacher wyróżnia się funkcjonalnością strony. Każdy i to dosłownie każdy świetnie się na niej odnajdzie i będzie mógł wygodnie korzystać. Fortuna to firma z ogromnym doświadczeniem na rynku, jest to jeden z najpopularniejszych bukmacherów i dlatego znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu.

Zakłady live to także mocna strona Fortuny - można je obstawiać chociażby poprzez aplikację mobilną, która jest równie intuicyjna, co strona internetowa.

Wpłaty i wypłaty – metody płatności

Fortuna proponuje bramkę płatniczą PayU, która zapewnia przelewy błyskawiczne 24/7. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie i może z niego korzystać każdy. Dla użytkowników, którzy cenią sobie usługi mobilne został wprowadzony BLIK, z którego przelewy mogą robić klienci: PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, mBank, Bank Millenium, BZ WBK, Alior Bank, Orange Finanse, Getin Bank, T-Mobile Usługi Bankowe.

Aplikacja mobilna

Warto zwrócić uwagę na świetną aplikację mobilną Fortuny, dzięki czemu zakłady można zawierać w każdym miejscu i praktycznie o każdym czasie. Aplikacja jest oczywiście darmowa i dostępna na systemy operacyjne android i IOS.

Renomowany bukmacher

Omawiany bukmacher jest jednym z najlepszych na polskim rynku pod względem stabilności, doświadczenia, ale i umiejętnym odnajdowaniu się w nowej rzeczywistości zakładów bukmacherskich. Wystarczy wspomnieć, że Fortuna prowadzi działalność na polskim rynku od 1996 roku (wtedy pod nazwą Profesjonał). Ponadto, jako pierwszy bukmacher w Polsce wprowadziła ofertę na zakłady w Internecie. W 2012 firma uzyskała na taką działalność pozwolenie. Zakłady bukmacherskie należą do największej grupy udzielającej zakłady wzajemne w Europie wschodniej, mowa o Fortuna Entertainment Group z kapitałem holenderskim. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. W kwestii stabilności można więc być pewnym tego bukmachera.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. zo.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.