115 PLN zakład bez ryzyka

Fortuna jako jedyny bukmacher na rynku proponuje tego typu rozwiązanie bonusowe dla nowych klientów. Wymaga ono wpłaty depozytu i przeznaczeniu go na jeden, wybrany kupon. Pierwszego zakładu w formie „bez ryzyka” nie będzie można przegrać do kwoty 115 PLN. Przykład: obstawienie kuponu za 115 PLN, jedna pozycja nie weszła, kupon jest przegrany, jednak stawka wraca do naszego depozytu. Nie możemy jej od razu wypłacić, ale możemy grać dalej. W przypadku wygranej, dostajemy oczywiście środki do depozytu.

Ekskluzywna oferta, dostępna tylko z kodem promocyjnym: 115PLN

Do 400 PLN od depozytu

Polega na jednorazowym podwojeniu depozytu od pierwszej wpłaty. Każda pierwsza wpłata zostanie zwiększona dwukrotnie, do kwoty 400 PLN – jest to maksymalna suma, którą obejmuje bonus Fortuny.

Aby otrzymać bonus powitalny od depozytu należy jednak spełnić określone warunki.

• Pierwszego depozytu należy dokonać do 10 dni od moment rejestracji

• W ciągu 60 dni od pierwszej wpłaty należy zagrać za jej czterokrotność. Przykład: wpłacono 100 PLN, aby otrzymać kolejne 100 PLN należy w ciągu dwóch miesięcy zagrać za sumę równą 4×100, czyli 400 PLN.

• Do warunku obrotu liczą się tylko kupony z minimum trzema pozycjami oraz AKO łącznym, niemniejszym niż 1.90

• Do obrotu liczą się także zakłady na żywo, z wyłączeniem Wirtualnych Sportów

• Bonus nie może zostać wypłacony, nie podlega wymienia na realne pieniądze

• Środki wygrane za bonus można wypłacić

Oferta na zakłady sportowe

Z całą pewnością można powiedzieć, iż Fortuna to jeden z najlepszych bukmacherów jeśli chodzi o zdarzenia piłkarskie. Bukmacher mocno inwestuje w kluby, sponsoruje Legię Warszawa i widać, że przykłada wagę do rynków w piłce nożnej. Oferta jest bardzo szeroka i można obstawić naprawdę wiele propozycji wystawionych przez Fortunę. Ponadto, organizuje ona wiele akcji okolicznościowych jak piłkarski ekspert, w której trzeba poprawnie wytypować np. całą kolejkę Ekstraklasy i zdobywa się bonus o wartości np. 5000 PLN.

Jeśli chodzi o inne sporty to Fortuna także nie ma się czego wstydzić. Omawiane zakłady bukmacherskie są jednymi z najczęściej wybieranymi w naszym rankingu. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

Wpłaty i wypłaty – metody płatności

Fortuna proponuje bramkę płatniczą PayU, która zapewnia przelewy błyskawiczne 24/7. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie i może z niego korzystać każdy. Dla użytkowników, którzy cenią sobie usługi mobilne został wprowadzony BLIK, z którego przelewy mogą robić klienci: PKO Bank Polski, ING Bank Śląski, mBank, Bank Millenium, BZ WBK, Alior Bank, Orange Finanse, Getin Bank, T-Mobile Usługi Bankowe.

Aplikacja mobilna

Warto zwrócić uwagę na świetną aplikację mobilną Fortuny, dzięki czemu zakłady można zawierać w każdym miejscu i praktycznie o każdym czasie. Aplikacja jest oczywiście darmowa i dostępna na systemy operacyjne android i IOS.

Renomowany bukmacher

Omawiany bukmacher jest jednym z najlepszych na polskim rynku pod względem stabilności, doświadczenia, ale i umiejętnym odnajdowaniu się w nowej rzeczywistości zakładów bukmacherskich. Wystarczy wspomnieć, że Fortuna prowadzi działalność na polskim rynku od 1996 roku (wtedy pod nazwą Profesjonał). Ponadto, jako pierwszy bukmacher w Polsce wprowadziła ofertę na zakłady w Internecie. W 2012 firma uzyskała na taką działalność pozwolenie. Zakłady bukmacherskie należą do największej grupy udzielającej zakłady wzajemne w Europie wschodniej, mowa o Fortuna Entertainment Group z kapitałem holenderskim. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. W kwestii stabilności można więc być pewnym tego bukmachera.