Nie słyszałeś jeszcze o LVBET Zakłady Bukmacherskie? Z jednej strony nic dziwnego, ponieważ jest to stosunkowo nowy bukmacher. Pojawił się na rynku niedawno, jednak z dnia na dzień rozwija skrzydła, nieustannie zaskakując konkurencję i graczy. Jeśli nie miałeś jeszcze do czynienia z tą firmą, najbardziej powinny Cię zainteresować dwa fakty - po pierwsze LVBET jest legalnym bukmacherem, po drugie LVBET posiada najwyższy bonus powitalny na rynku, który wynosi aż 1000 PLN! Te fakty mówią same za siebie, jeśli jednak chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z recenzją firmy LVBET Zakłady Bukmacherskie - jednego z najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce.

 

LVBET Zakłady Bukmacherskie – najważniejsze informacje

Bukmacher LVBET funkcjonuje na podstawie zezwolenia z 13 maja 2016 roku, a więc jest bukmacherem legalnym, u którego obstawiając nie narazisz się na jakiekolwiek konsekwencje prawne. Co więcej, będziesz mógł być spokojny o kwestie bezpieczeństwa – LVBET nie tylko zadba o sprawy techniczne, a więc na przykład o prawidłowe przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale również da Ci wskazówki dotyczące odpowiedzialnej gry. Co należy zrobić, aby zostać graczem LVBET? Trzeba być osobą pełnoletnią, która nie zmagała się do tej pory z uzależnieniem. Spełniasz te warunki? Świetnie, teraz wystarczy jedynie przejść szybki proces rejestracji, który zakończy się uzyskaniem dostępu do indywidualnego konta gracza, aby móc grać i korzystać z szeregu możliwości, jakie daje swoim klientom LVBET!

 

LVBET Zakłady Bukmacherskie – interfejs

Strona internetowa LVBET jest bardzo przyjemna dla oka, a co najważniejsze – przejrzysta i intuicyjna. Z tym operatorem należy kojarzyć takie kolory jak żółty, złoty, czarny oraz różne odcienie szarości. Wchodząc na www.lvbet.pl gracz dostaje tak naprawdę w pigułce wszystko, czego może potrzebować. Górny obszar zajmują najnowsze promocje, niżej znajdują się propozycje zakładów na żywo, dalej zmierzając ku dołowi strony można trafić na polecane przez bukmachera zdarzenia, które jego zdaniem warto obstawić, ujęte w tabelę o nazwie „Najlepsze zakłady”. Lewą stronę zajmuje oferta sportowa bukmachera wraz z panelem ułatwiającym wyszukiwanie, natomiast prawa część to miejsce przeznaczone do szybkiego tworzenia kuponu. Czego chcieć więcej?

 

Oferta sportowa w LVBET

Oferta bukmachera LVBET obejmuje oczywiście wiele wydarzeń ze świata piłki nożnej, co warto podkreślić, ponieważ piłka nożna wciąż cieszy się największym zainteresowaniem. Nie jest to jednak jedyny obszar, w którym można obstawiać zakłady. Bukmacher posiada w swojej ofercie także zdarzenia związane z takimi dyscyplinami jak koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka czy tenis. Pojawiają się również zdarzenia niezwiązane ze światem sportu, a na przykład z kinematografią, czyli Oscary.

Omawiając ofertę bukmacherską LVBET nie sposób nie wspomnieć o zakładach na żywo. Obstawianie na żywo to alternatywa dla tradycyjnych zakładów bukmacherskich, lecz z pewnością nie mniej emocjonująca. Bukmacher w dziale „Zakłady na żywo” udostępnia graczom kalendarz wydarzeń możliwych do obstawiania, który pozwoli na odpowiednie zaplanowanie czasu. Swoją ofertę przedstawia na dwa sposoby – w widoku konferencyjnym, a więc zbiorczym, oraz pojedynczym, który umożliwia filtrowanie przez konkretne dyscypliny sportu. Zakłady na żywo to oczywiście świetne urozmaicenie widowiska, które ma się okazję śledzić bezpośrednio z trybun. Nie zdarza się to codziennie, dlatego będąc uczestnikiem takiego wydarzenia, warto sięgnąć po telefon komórkowy i za jego pośrednictwem skorzystać z zakładów na żywo. Strona internetowa LVBET jest dostosowana do odczytu na smartfonie, a jej funkcjonowanie nie budzi zastrzeżeń.

 

LVBET a potrzeby graczy - sporty elektroniczne, rynki azjatyckie

LVBET Zakłady Bukmacherskie to legalny bukmacher, co z prawnego punktu widzenia powinno być dla gracza najważniejsze i stanowić przeważający argument w chwili wyboru bukmachera. A co w sytuacji, kiedy na rynku funkcjonuje siedmiu legalnych bukmacherów? Którego wybrać? LVBET sam podkreśla, że tym, na czym się skupia, jest ciągły rozwój, którego tory wyznaczają jego klienci. Oznacza to, że operator obserwuje potrzeby swoich graczy i wychodzi im naprzeciw, wprowadzając do swojej oferty liczne modyfikacje i udogodnienia. Deklaracje są jedynie deklaracjami, dopóki nie potwierdzą ich faktyczne działania. LVBET nie rzuca słów na wiatr i spełnia oczekiwania między innymi młodych graczy, którym proponuje obstawianie sportów elektronicznych. To obszar cieszący się coraz większą popularnością, dlatego LVBET wie, że nie może stać obojętnie wobec tej tendencji. Co więc czeka na fanów e-sportu w ofercie tego bukmachera? Counter-Strike: GO, League of Legends, Heroes of the Storm, Street Fighter 5 czy też Call of Duty. Urozmaiceniem, o którym także warto wspomnieć, są rynki azjatyckie dostępne w LVBET. W Polsce nie są jeszcze tak popularne jak na zachodzie, jednak są ciekawą opcją dla osób nieprzekonanych do handicapu europejskiego.

 

Oferta bonusowa w LVBET

Najwyższy bonus powitalny na rynku w wysokości aż 1000 PLN, który można otrzymać w wyniku podwojenia pierwszego depozytu, a do tego 20 PLN na darmowy zakład. Tak prezentuje się oferta powitalna, a więc skierowana do nowych klientów operatora. Będąc graczem z dłuższym stażem w LVBET, również można liczyć na szereg promocji. Przykładem jest chociażby Jesienny Turniej LVBET, w którym zainteresowani gracze zbierają punkty za wniesione zakłady, a najbardziej aktywni użytkownicy zdobywają nagrody w postaci bonusów. Inną akcją jest Bezpieczny Kupon 5+ – gracz otrzymuje zwrot stawki, jeśli obstawi kupon kombi składający się przynajmniej z pięciu zdarzeń, a jedno z nich okaże się nietrafione. Przedstawione promocje to jedynie namiastka tego, co znajduje się w ofercie bonusowej bukmachera.

 

Obsługa klienta

Poszukiwanie pomocy na początku przygody z bukmacherką lub po prostu na początku przygody z danym bukmacherem jest czymś całkowicie normalnym. Nowy gracz LVBET nie powinien czuć się zagubiony, ponieważ w zakładce „Pomoc” znajdzie wszelkie niezbędne wskazówki. Jeśli jesteś osobą, która lubi rozwiązywać problemy na własną rękę, skorzystaj z FAQ – być może znajdzie się tam odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. Jeśli natomiast chciałbyś uzyskać bezpośrednią odpowiedź od kompetentnego pracownika firmy, skorzystaj z czatu na żywo (połączenie z pracownikiem powinieneś nawiązać w ciągu kilku sekund) w godzinach 09:00 – 22:00, wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się w tej samej zakładce lub po prostu napisz e-mail.

 

Płatności i wypłaty

Ostatnią istotną kwestią, którą należy rozważyć podczas wyboru bukmachera, jest kwestia metod płatności i pobierania środków z konta gracza. W LVBET Zakłady Bukmacherskie z pewnością każdy znajdzie zadowalającą opcję. Wpłacać można za pomocą takich metod jak Skrill (minimalna kwota wpłaty to 40 PLN) Przelewy24, Dotpay, Paymenticon oraz Tpay. Wypłat środków można dokonywać na konto bankowe lub do portfela elektronicznego Paymenticon. Trzeba pamiętać, że minimalna kwota, jaką da się wypłacić, jest równa 25 PLN.