Milenium Zakłady Bukmacherskie – co się kryje pod tym hasłem? Legalna firma bukmacherska, bonus na start aż do 760 PLN, a dla wszystkich członków Ligi Mistrzów Milenium darmowy zakład o wartości 10 PLN. Jedynym warunkiem otrzymania dostępu do tych udogodnień jest rejestracja w Milenium Zakładach Bukmacherskich.

 

Milenium Zakłady Bukmacherskie – najważniejsze informacje

Milenium Zakłady Bukmacherskie nie są nową firmą na rynku, wręcz przeciwnie – od lat z powodzeniem świadczą usługi w zakresie zakładów bukmacherskich. Od 16 lutego 2012 roku są w posiadaniu stosownego zezwolenia nadawanego przez Ministra Finansów, umożliwiającego zgodne z prawem organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski. W konsekwencji gracze obstawiający w Milenium nie muszą się obawiać odpowiedzialności karnej, a warto dodać, że nowa ustawa hazardowa przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3, grzywnę w wysokości 3 199 680 PLN, a w najgorszym wypadku mogą zostać nałożone na gracza obie te kary łącznie. Osoby zainteresowane obstawianiem w Milenium mogą skorzystać z usług tego bukmachera tradycyjnie, a więc w punktach naziemnych, ale również za pośrednictwem Internetu. Co więcej, Milenium Zakłady Bukmacherskie to gwarancja bezpieczeństwa i odpowiedzialnej rozrywki.

 

Oferta sportowa w Milenium

W wielu przypadkach gracze, którzy wchodzą na strony bukmacherów w poszukiwaniu zdarzeń, w pierwszej kolejności kierują swoją uwagę na zakłady dotyczące piłki nożnej. Nie jest to nic zaskakującego, dlatego oferta omawianego bukmachera jest najbardziej rozbudowana właśnie w obszarze tej dyscypliny. Zakłady Bukmacherskie Milenium umożliwiają obstawianie polskiej ligi aż do trzeciego jej stopnia. Oprócz tego pojawiają się oczywiście najlepsze ligi europejskie, a także bardziej egzotyczne zdarzenia jak na przykład Azjatycka Liga Mistrzów. Fani piłki nożnej z pewnością znajdą coś dla siebie, ale nie oznacza to, że kibice innych sportów, takich jak tenis czy żużel, nie będą zadowoleni. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się także e-sporty, dlatego w Milenium można obstawiać na przykład rozgrywki w ramach CS:GO, Dota 2 czy League of Legends.

Dobre wrażenie robi szeroka oferta zakładów na żywo. Co więcej, Milenium udostępnia swoim klientom trackery, które wizualizują sytuację na boisku. Dzięki temu gracz nie działa po omacku i nie musi obserwować spotkania z trybun, aby być na bieżąco.

 

Milenium Zakłady Bukmacherskie – atrakcyjność oferty bonusowej

Każdy nowy gracz poszukuje jak najatrakcyjniejszej oferty powitalnej i nic w tym dziwnego. Duża kwota na start pozwala przetestować siebie, pod kątem swoich umiejętności, oraz swojego nowego bukmachera. W Milenium Zakładach Bukmacherskich można liczyć na bonus od depozytu aż do 760 PLN. Oznacza to, że pierwszy złożony depozyt gracza zostanie podwojony, a w konsekwencji można otrzymać dodatkowe nawet 760 PLN. Zawiedzeni mogą poczuć się ci gracze, którzy liczyli na tak lubiany darmowy zakład. U niektórych bukmacherów, taki jak LVBET czy Totolotek, nowi gracze przed wpłaceniem własnych środków dostają daną kwotę od bukmachera, którą mogą wykorzystać na swój pierwszy zakład. Milenium również oferuje freebet, jednak nie jest on elementem promocji na start, lecz nagrodą za zarejestrowanie się w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium.

 

Aplikacja mobilna

„Bądź non stop w grze” – takim hasłem Milenium reklamuje swoją aplikacją mobilną… i słusznie. Główną zaletą aplikacji, które dostarczają wybrani bukmacherzy, jest możliwość obstawiania w każdym miejscu i w każdych okolicznościach. Ta, proponowana przez Milenium, daje użytkownikowi dostęp do podstawowych opcji, czyli do obsługi własnego konta, obstawiania wszystkich zakładów, podglądu aktualnych kuponów, ale też umożliwia podgląd wyników na żywo i wysyła dopasowane do potrzeb gracza powiadomienia PUSH. Aplikacja jest regularnie modyfikowana i uatrakcyjniana. Mogą z niej korzystać zarówno posiadacze telefonów z systemem iOS, jak i właściciele smartfonów z Androidem.

 

Obsługa klienta

W przypadku problemów lub wątpliwości, które z pewnością mogą się pojawić u początkujących graczy, bukmacher Milenium zachęca do kontaktu z wykorzystaniem dwóch metod. Pierwsza, tradycyjna to po prostu formularz kontaktowy, znajdujący się w zakładce „Kontakt”. Drugą, z pewnością o wiele wygodniejszą opcją, jest czat, do którego można zyskać dostęp klikając w okienko znajdujące się u dołu ekranu. Oczekiwanie na połączenie z konsultantem powinno zająć kilka sekund.

 

Płatności i wypłaty

Milenium Zakłady Bukmacherskie oferują jedynie dwie możliwości dokonywania płatności:

•PayU

•tpay.com

Są to powszechnie znane i lubiane metody, jednak nie zmienia to faktu, że są tylko dwie. Na rynku można znaleźć bukmacherów, którzy dają swoim klientom większy wybór w tej kwestii. W chwili wygranej sprawna wypłata środków jest bardzo ważna, dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze operatora sprawdź, czy dostępne metody płatności Ci odpowiadają.