Każdy nowy gracz staje przed tym samym wyborem – wyborem bukmachera. Trudno wskazać firmę bukmacherską, którą można by nazwać najlepszą, ponieważ każdy operator to inna oferta, inne promocje i inne możliwości. Trzeba jednak wiedzieć, na których bukmacherów zwrócić szczególną uwagę, stając przed wspomnianą decyzją. Podmiotem wartym uwagi są STS Zakłady Bukmacherskie. To bukmacher, którzy może pochwalić się atrakcyjną ofertą powitalną, a co najważniejsze – wpisuje się na listę legalnych firm bukmacherskich w Polsce.

 

STS Zakłady Bukmacherskie – najważniejsze informacje

STS Zakłady Bukmacherskie to firma bukmacherska z doświadczeniem w branży. STS z powodzeniem działa na rynku od 1997 roku. Obecnie zatrudnia ponad 1300 osób, świadczy usługi stacjonarnie na terenie całego kraju oraz za pośrednictwem Internetu. Ani powyższe informacje, ani atrakcyjna oferta powitalna nie miałyby znaczenia, gdyby nie to, że STS Zakłady Bukmacherskie wpisują się na listę legalnych operatorów w Polsce. Oznacza to, że funkcjonują zgodnie z polskim prawem i posiadają licencję nadawaną przez Ministra Finansów. Gracze korzystający z usług STS mogą się skupić na obstawianiu, a o sprawy bezpieczeństwa nie muszą się martwić.

 

STS Zakłady Bukmacherskie – oferta sportowa

Bukmacher STS obserwuje polskich kibiców i wie, jak wielu fanów piłki nożnej jest wśród nich. Z tego powodu posiada bogatą ofertę na ten sport, a w szczególności na polskie ligi. Chętni do obstawiania zagranicznych rozgrywek również nie powinni czuć się zawiedzeni, ponieważ otrzymują w STS na przykład sześć poziomów ligowych z Anglii, a do tego rozgrywki kobiet, a także możliwość obstawiania lig z Uzbekistanu czy Tajlandii. Piłka nożna to oczywiście nie wszystko. Każdy w ofercie STS znajdzie coś dla siebie, w tym fani pięściarstwa, tenisa ziemnego, żużla, hokeja na lodzie, siatkówki czy też koszykówki. W ofercie STS dominuje sport, jednak można także obstawiać zakłady na wyniki zdarzeń polityczno-społecznych.

Zaletą bukmachera jest także STS TV. To nic innego jak darmowe transmisje wydarzeń sportowych, dostępne dla zalogowanych klientów. Takie udogodnienie to idealne rozwiązanie dla graczy zainteresowanych obstawianiem na żywo.

 

STS Zakłady Bukmacherskie – oferta bonusowa

Oferta bonusowa przyjmuje dwie formy. Pierwszy rodzaj to bonusy skierowane do nowych graczy – początkujących lub takich, którzy już mieli kontakt z bukmacherką, jednak z jakiegoś powodu postanowili zmienić operatora i przejść do STS. Bonus powitalny składa się z dwóch elementów. Pierwszy to freebet w wysokości 20 PLN, który pozwala przetestować STS jeszcze przed wpłatą własnych środków. Drugi element promocji powitalnej to podwojenie pierwszego depozytu, które może wynieść nawet 500 PLN. Poza tym bukmacher wyciąga rękę do stałych graczy i proponuje im na przykład udział w zabawie „Polubisz poniedziałki” – co tydzień w poniedziałek nagradzanych bonusami jest 1000 najaktywniejszych użytkowników.

 

Aplikacja mobilna

STS posiada swoją aplikacje mobilną, co jest bardzo dużą zaletą tego bukmachera, szczególnie w dobie telefonów komórkowych. Co daje aplikacja? Przede wszystkim większą swobodę. Pozwala na typowanie, sprawdzanie statystyk czy na tworzenie kuponów w każdym miejscu, do którego tylko dociera Internet. Aplikacja STS to zbiór najbardziej potrzebnych funkcji – bezpłatne transmisje na żywo, funkcja cash-out pozwalająca wypłacić pieniądze jeszcze przed rozstrzygnięciem kuponu, dostęp do szybkich płatności oraz spersonalizowane powiadomienia, dzięki którym nic, co ważne w świecie sportu i bukmacherki, Cię nie ominie. Warto dodać, że aplikacja sprawdzi się zarówno na telefonach z Androidem, jak i na tych z systemem iOS.

 

Obsługa Klienta

Pomocy w STS można szukać na kilka sposobów, wedle upodobania. Pierwszym krokiem powinno być odwiedzenie zakładki „Pomoc”. Tam znajdziesz formularz kontaktowy, a więc standardową formę kontaktu, która sprawdzi się na przykład w nieco bardziej skomplikowanej sytuacji, wymagającej szczegółowego opisu. W przypadku mniej złożonej kwestii warto skorzystać z czatu, do którego można zyskać dostęp klikając w ikonkę w prawym, dolnym rogu strony. Dla nastawionych na poszukiwanie wiedzy na własną rękę przygotowano FAQ i Samouczek.

 

Płatności i wypłaty

Środki na koncie to niezbędny elementem wnoszenia zakładów bukmacherskich. Obstawiając w STS można wpłacić pieniądze korzystając z:

•kart kredytowych VISA, Mastercard

•przelewów z pay.com, PayU, dotpay, Skrill

•wpłaty gotówki w punkcie STS

Większość wpłat nastąpi natychmiast, co jest zdecydowanym plusem. Wyjątkiem jest przelew za pomocą tpay.com oraz oczywiście wpłata w punkcie stacjonarnym.

W przypadku wypłat sprawa ma się nieco inaczej. W tym miejscu warto pochwalić bukmachera za własny system szybkich wypłat STS PAY, który gwarantuje wypłaty w średnio 28 minut, codziennie w godzinach 10:00 – 24:00, do dziewięciu banków:

•PKO Bank Polski

•mBank

•ING Bank Śląski

•Bank Zachodni WBK

•Alior Bank

•Millennium Bank

•Inteligo

•Orange Finanse

•T-Mobile Usługi Bankowe