Totolotek Zakłady Bukmacherskie to jeden z najlepszych operatorów na rynku. Nieważne czy jesteś początkującym graczem, szukającym atrakcyjnej oferty powitalnej, czy może obstawiasz od dawna, masz już duże doświadczenie w bukmacherce i po prostu potrzebujesz urozmaiceń – w Totolotku każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Co więcej, Totolotek wpisuje się na listę legalnych bukmacherów w Polsce, a więc funkcjonuje na podstawie stosownego zezwolenia nadanego przez Ministra Finansów, a w konsekwencji nie naraża swoich klientów na problemy z prawem. Grać czy nie grać? Odpowiedź powinna już być oczywista, jeśli jednak wciąż masz wątpliwości – dowiedz się więcej o firmie Totolotku.

Graj bez podatku z Totolotkiem i kodem promocyjnym Z545!
 

Warunki i zasady promocji bez podatku:

Jak wiadomo, każda stawka obstawiana przez gracza jest obarczana 12% podatkiem. Jeśli więc zakładamy kupon za 100 PLN, to realnie zakładamy go za 88 PLN. Totolotek wyszedł jednak naprzeciw graczom i wprowadził promocję, dzięki której do wygranych jest dodawane 12%!

Aby grać bez podatku należy:

 • Podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: Z545
   
 • Ściągnać aplikację mobilną Totolotka lub grać za pośrednictwem mobilnej strony internetowej m.totolotek.pl
   
 • Obstawić kupon za minimalną stawkę 20 PLN
   
 • Kupon musi zawierać minimum trzy zdarzenia, każde z kursem nie mniejszym niż 1.30
   
 • Kurs całkowity kupony musi wynosić minimum 2.50

Po spełnieniu określonych warunków wygrywamy o 12% więcej! Jeśli nasz kupon ma kurs równy 2.50 i obstawimy go za 100 PLN to wygrywamy równe 250 PLN. Z 12% podatkiem nasza wygrana byłaby równa 220 PLN. Jak widać zyskujemy więc sporo, szczególnie przy wysokich stawkach i zwycięstwach.

Ponadto, obowiązuje promocja +6% do wygranych za pośrednictwem standardowej strony internetowej Totolotka i spełnieniu okreslonych warunków w kwestii stawki, kursu całkowitego oraz ilości zdarzeń na kuponie.

Totolotek Zakłady Bukmacherskie – podstawowe informacje

Temat ustawy hazardowej i zmian, które zaszły w polskiej rzeczywistości bukmacherskiej wciąż gości na językach graczy. Właśnie dlatego najważniejszą kwestią dla osoby poszukującej nowego bukmachera powinna być kwestia legalności jego usług. Obstawianie u operatora bez licencji może zakończyć się karą pozbawienia wolności do lat 3, grzywną w wysokości 3 199 680 zł, a nawet obiema tymi karami łącznie. Totolotek Zakłady Bukmacherskie to legalny bukmacher, a więc nie trzeba obawiać się powyższych konsekwencji. Omawiana firma bukmacherska daje gwarancję bezpiecznej i odpowiedzialnej rozrywki. Totolotek nie działa po omacku – może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży oraz uznaniem konsumentów, czego potwierdzeniem są otrzymane nagrody i wyróżnienia. Co więcej, Totolotek jest polskim bukmacherem, dlatego docenia i wspiera polskie kluby sportowe, umożliwiając im dynamiczny rozwój. Warto także pamiętać, że z usług Totolotka mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, a warunkiem, który trzeba spełnić, aby zostać dopuszczonym do obstawiania, jest przejście procesu rejestracji.

 

Totolotek Zakłady Bukmacherskie – oferta bonusowa

Oferta bonusowa Totolotka bez wątpienia zalicza się do jednej z najlepszych na polskim rynku. Na początkujących graczy czeka 25 PLN na darmowy zakład. Następnie mogą odebrać bonus aż do 545 PLN, zaraz po złożeniu swojego pierwszego depozytu – to naprawdę niemałe pieniądze, a dla osoby niedoświadczonej w zakładach bukmacherskich powinny być szczególnie cenne, ponieważ niosą ze sobą szansę na solidny trening bukmacherski. Atrakcyjna oferta powitalna nie oznacza, że cała uwaga bukmachera jest skupiona na nowych klientach, a stali użytkownicy są poszkodowani – nic podobnego. Wśród promocji dla klientów Totolotka można znaleźć między innymi następujące propozycje:

Gram Grubo – 12-procentowy podatek? Totolotek dba o to, aby więcej jego graczom nie spędzał snu z powiek. Za zagranie w piątek kuponu prostego TotoMix lub Live za minimum 100 PLN, po minimalnym kursie 2.0, który okaże się wygrany, gracz otrzyma podwyższenie wygranej o 12%. Co więcej, pojawiają się okazjonalne warianty tej promocji – na przykład można grać bez podatku mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Reload – promocja Reload w skrócie to po prostu bonus 20% od wpłaty, który wynieść może maksymalnie 500 PLN. Z okazji na dodatkowe środki można skorzystać w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca.

AKO% - to okazja dla wszystkich fanów tasiemców. Zagraj kupon z przynajmniej czterema pozycjami i wśród nich zawrzyj chociaż jedno spotkanie tenisa, a Totolotek przyzna Ci bonus 10% od wniesionej stawki. Warto jednak pamiętać, że to wyłącznie poniedziałkowa oferta i w pozostałe dni tygodnia nie obowiązuje.

 •  

Aplikacja mobilna

Niewątpliwym udogodnieniem, które może dostarczyć swoim klientom bukmacher, jest aplikacja mobilna. Mimo że jest to tak pożądany element oferty firmy bukmacherskiej, wciąż nie każdy operator ją posiada. W Totolotku gracze mają do dyspozycji dedykowaną aplikację na telefony komórkowe, z której bez problemu można korzystać na urządzeniach z systemem Android oraz iOS. Co zyskuje gracz dzięki aplikacji Totolotka? Przede wszystkim obstawianie nie musi wiązać się z siadaniem przed komputerem czy udaniem się do punktu naziemnego bukmachera – wszystkie podstawowe czynności związane z tym procesem można wykonywać w autobusie w drodze do pracy albo prosto z trybun. Oprócz tego na graczy czeka mobilny Livetracker czy taka funkcja jak Quickbet, za pomocą której Totolotek znacząco ułatwia obstawianie i proponuje gotowy kupon dostosowany do preferencji klienta.

Ściągnij aplikację mobilną i graj bez 12-procentowego podatku!

 

Obsługa klienta

W życiu każdego gracza nadchodzi moment, w którym ma określony problem lub pytanie dotyczące usług swojego bukmachera. Ważne zatem jest, aby kontakt z kompetentnymi pracownikami operatora był prosty, szybki i przyjemny. W przypadku firmy Totolotek Zakłady Bukmacherskie opcji kontaktu jest kilka, a należą do nich e-mail, infolinia oraz czat. Oczywiście najszybszą metodą jest ostatnia z wymienionych – oczekiwanie na czat potrwa kilka sekund, a zaraz potem będziesz mógł skorzystać z porady konsultanta. Kontakt z pracownikiem Totolotka to jedna z form poszukiwania pomocy i pozyskiwania przydatnych wskazówek. Ponadto bukmacher udostępnia swoim klientom całą zakładkę, w której znajduje się multum informacji między innymi na temat tego jak obstawiać i jak grać odpowiedzialnie.

 

Jak doładować konto?

Przeszedłeś proces rejestracji i chcesz rozpocząć obstawianie? Wystarczy jeszcze tylko zasilić swoje konto środkami. Totolotek oferuje graczom kilka metod wpłat pieniędzy, a należą do nich:

•Przelew bankowy dzięki DOTPAY

•Przelew bankowy dzięki TPAY

•Wpłata za pomocą Paysafecard dzięki DOTPAY

•Wpłata za pomocą Skrill

W wielu bankach przelewy są realizowane natychmiastowo, a ich spis znajduje się na stronie Totolotka. Natomiast decydując się na zwykły przelew online, trzeba mieć na uwadze godziny księgowania – przerwy w pracy banków mogą wpłynąć na czas pojawienia się wpłaconej kwoty na koncie, a tym samym opóźnić Twoją grę.

Wnioski o wypłatę wygranych złożone do 10:00 realizowane są tego samego dnia, a wnioski złożone po tej godzinie poskutkują wypłatą kolejnego dnia roboczego. Wygrane środki przelewane są na konto bankowe wcześniej wskazane przez gracza.